Proudový chránič LFE-63-4-300AC *OEZ:42404
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 1 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFE-63-4-300AC In 63 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42404
Hmotnost
0,353 kg
Jmenovitý proud
63 A
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz