Proudový chránič LFE-80-4-030AC *OEZ:42398
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 14 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFE-80-4-030AC In 80 A, Ue AC 230/400 V, Idn 30 mA, 4pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42398
Hmotnost
0,4 kg
Jmenovitý proud
80 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Kmitočet
50 Hz