Proudový chránič LFE-80-4-300AC *OEZ:42405
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 10 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFE-80-4-300AC In 80 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 6 kA, typ AC OEZ:42405
Hmotnost
0,36 kg
Jmenovitý proud
80 A
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz