Proudový chránič LFN-16-2-010A *OEZ:42441
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 16 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-16-2-010A In 16 A, Ue AC 230 V, Idn 10mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42441
Hmotnost
0,2 kg
Počet pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
16 A
Jmenovitý svodový proud
10 A
Typ svodového proudu
A
Selektivní typ
Ne
Vypínací schopnost Icw
10 kA
Odolnost proti rázovému proudu
1 kA
Kmitočet
50 Hz