Proudový chránič LFN-16-2-010AC *OEZ:42408
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič LFN-16-2-010AC In 16 A, Ue AC 230 V, Idn 10 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42408
Hmotnost
0,22 kg
Počet pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
16 A
Jmenovitý svodový proud
10 A
Typ svodového proudu
AC
Selektivní typ
Ne
Vypínací schopnost Icw
10 kA
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz