Proudový chránič LFN-25-2-030A *OEZ:42442
TOP položka
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 850 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-2-030A In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42442
Hmotnost
0,18 kg
Jmenovitý proud
25 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Kmitočet
50 Hz