Proudový chránič LFN-25-2-100AC *OEZ:42412
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 1 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 1 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-2-100AC In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42412
Hmotnost
0,2 kg
Jmenovitý svodový proud
100 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz