Proudový chránič LFN-25-2-300A *OEZ:42448
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 28 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-2-300A In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42448
Hmotnost
0,16 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Typ svodového proudu
A
Odolnost proti rázovému proudu
1 kA
Kmitočet
50 Hz