Proudový chránič LFN-25-2-300AC *OEZ:42415
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 43 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-2-300AC In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42415
Hmotnost
0,18 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz