Proudový chránič LFN-25-4-030AC *OEZ:42418
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 15 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-4-030AC In 25 A, Ue AC 230/400 V, Idn 30 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42418
Hmotnost
0,32 kg
Jmenovitý svodový proud
30 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz