Proudový chránič LFN-25-4-300AC *OEZ:42425
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 12 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-25-4-300AC In 25 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42425
Hmotnost
0,32 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz