Proudový chránič LFN-40-2-030A *OEZ:42443
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 202 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-2-030A In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42443
Hmotnost
0,2 kg
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Kmitočet
50 Hz