Proudový chránič LFN-40-2-030AC *OEZ:42410
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 6 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 1 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-2-030AC In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42410
Hmotnost
0,2 kg
Počet pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Typ svodového proudu
AC
Selektivní typ
Ne
Vypínací schopnost Icw
10 kA
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz