Proudový chránič LFN-40-2-100A *OEZ:42446
Záruka: 24 měsíc
Není skladem-na dotaz
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-2-100A In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42446
Hmotnost
0,18 kg
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovitý svodový proud
100 A
Kmitočet
50 Hz