Proudový chránič LFN-40-2-100AC *OEZ:42413
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 13 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-2-100AC In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42413
Hmotnost
0,18 kg
Jmenovitý svodový proud
100 A
Kmitočet
50 Hz