Proudový chránič LFN-40-4-030AC *OEZ:42419
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 31 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-4-030AC In 40 A, Ue AC 230/400 V, Idn 30 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42419
Hmotnost
0,321 kg
Jmenovitý svodový proud
30 A
Kmitočet
50 Hz