Proudový chránič LFN-40-4-300AC *OEZ:42426
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 2 ks
Ukončená výroba
MJ: ks
Proudový chránič LFN-40-4-300AC In 40 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42426
Hmotnost
0,32 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Kmitočet
50 Hz