Proudový chránič LFN-63-2-030A *OEZ:42444
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 22 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-63-2-030A In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42444
Hmotnost
0,22 kg
Počet pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
63 A
Jmenovitý svodový proud
30 A
Typ svodového proudu
A
Selektivní typ
Ne
Vypínací schopnost Icw
10 kA
Odolnost proti rázovému proudu
1 kA
Kmitočet
50 Hz