Proudový chránič LFN-63-2-030AC *OEZ:42411
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 29 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-63-2-030AC In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42411
Hmotnost
0,22 kg
Jmenovitý svodový proud
30 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz