Proudový chránič LFN-63-2-100A *OEZ:42447
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 29 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-63-2-100A In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ A OEZ:42447
Hmotnost
0,22 kg
Jmenovitý svodový proud
100 A
Typ svodového proudu
A
Odolnost proti rázovému proudu
1 kA
Kmitočet
50 Hz