Proudový chránič LFN-63-2-100AC *OEZ:42414
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 69 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-63-2-100AC In 63 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42414
Hmotnost
0,3 kg
Jmenovitý svodový proud
100 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz