Proudový chránič LFN-63-4-300AC *OEZ:42427
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 120 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-63-4-300AC In 63 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42427
Hmotnost
0,34 kg
Jmenovitý svodový proud
300 A
Typ svodového proudu
AC
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz