Proudový chránič LFN-80-4-300AC *OEZ:42428
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 122 ks
MJ: ks
Proudový chránič LFN-80-4-300AC In 80 A, Ue AC 230/400 V, Idn 300 mA, 4pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42428
Hmotnost
0,36 kg
Počet pólů
Jmenovité napětí
230 V
Jmenovitý proud
80 A
Jmenovitý svodový proud
300 A
Typ svodového proudu
AC
Selektivní typ
Ne
Vypínací schopnost Icw
10 kA
Odolnost proti rázovému proudu
0,25 kA
Kmitočet
50 Hz