Proudový chránič s nadproudovou ochranou, OLI-32B-1N-030AC, 38276
Záruka: 24 měsíc
Nelze objednat
Ukončená výroba
Proudový chránič s nadproudovou ochranou OLI-32B-1N-030AC In 32 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ AC OEZ:38276
Hmotnost
0,3 kg
Jmenovitý proud
32 A
Typ svodového proudu
AC
Třída omezení energie
Kmitočet
50 Hz