Saltek DA-275-DF10 přepěťová ochrana s vf filtrem, instalace těsně před chráněné zařízení, 10 A
| Kód produktu: | 150500026 |
|---|---|
| Kód výrobce: | DA-275-DF10 |
| Kód dodavatele: | A05719 |
| EAN: | 8595090557197 |
| Výrobce: | SALTEK s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 74 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 4 ks |
|---|
Hmotnost
0,17 kg
Způsob montáže
DIN lišta 35 mm
Jmenovité napětí AC
230 V
Maximální trvalé napětí AC
275 V
Jmenovitý zatěžovací proud
10 A
Jmenovitý svodový rázový proud (8/20) (L-N)
3 kA
Celkový svodový rázový proud (8/20) (L+N-PE)
5 kA
Napěťová ochranná hladina
1,5 kV
Napěťová ochranná hladina L-N
1,2 kV
Napěťová ochranná hladina L-PE/N-PE
1,5 kV