Saltek DA-275-DF16 přepěťová ochrana s vf filtrem, instalace těsně před chráněné zařízení, 16 A
| Kód produktu: | 150500028 |
|---|---|
| Kód výrobce: | DA-275-DF16 |
| Kód dodavatele: | A05721 |
| EAN: | 8595090557210 |
| Výrobce: | SALTEK s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 125 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 10 ks |
|---|
Způsob montáže
DIN lišta 35 mm
Jmenovité napětí AC
230 V
Maximální trvalé napětí AC
275 V
Jmenovitý zatěžovací proud
16 A
Napěťová ochranná hladina
1,5 kV
Napěťová ochranná hladina L-N
1,2 kV
Napěťová ochranná hladina L-PE/N-PE
1,5 kV