Spoušť obloukové ochrany *ARC-16-1N-2M OEZ
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 17 ks
Spoušť obloukové ochrany ARC-16-1N-2M In 16 A, Un 230 V, 1+N-pól, šířka sestavy AFDD 2 moduly OEZ:45533
Hmotnost
0,1 kg
Počet pólů
2
Jmenovitý proud
16 A
Jmenovité napětí
230 V
Druh napětí
AC
Kmitočet
50 Hz
Konstrukční velikost (dle DIN 43880)
1
Šířka v modulárních jednotkách
1
Montážní hloubka
77 mm