Spoušť obloukové ochrany ARC-40-1N-3M*OEZ:45534
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 4 ks
Spoušť obloukové ochrany ARC-40-1N-3M In 40 A, Un 230 V, 1+N-pól, šířka sestavy AFDD 3 moduly OEZ:45534
Jmenovitý proud
40 A
Jmenovité napětí
230 V
Kmitočet
50 Hz
Montážní hloubka
77 mm