Střídač, měnič GW10KN-ET Plus+ 16A 10kW hybridní pro fotovolatické aplikace GoodWe
Doporučujeme
Doprava Zdarma
Kód produktu: 777215720
Kód výrobce: GW10KN-ET
Kód dodavatele: 02-600079
Výrobce: GOODWE
Záruka: 24 měsíc
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 1 ks
Beroun-prodejna, odběr ihned 1 ks
MJ: ks
Hybridní střídač GoodWe řady KN ET 16A se dokonale hodí pro rezidenční sektor. Díky vysokému vstupnímu proudu 16 A je kompatibilní s moderními výkonnými panely. Střídač má integrovaný back-up pro záložní napájení. To znamená, že v případě výpadku elektrické sítě mohou být vybrané spotřebiče i nadále zásobovány elektrickým proudem.
Specifikace
Počet MPPT: 2 Stück
DC konektor: MC4
Rozměry v mm: L: 180 mm B: 415 mm H: 516 mm