Stykač LC1D12BD
| Kód produktu: | 260100097 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | LC1D12BD |
| EAN: | 3389110353716 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 229 ks
3
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V
25 A
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V
12 A
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC
24 - 24 V
Vhodné pro řadovou montáž
Ne
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V
5,5 kW