Stykač LC1D12P7
| Kód produktu: | 260100062 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | LC1D12P7 |
| EAN: | 3389110349306 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 391 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 9 ks |
|---|
0
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz
230 - 230 V
Počet hlavních spínacích kontaktů
3
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz
230 - 230 V
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V
25 A
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V
12 A
Vhodné pro řadovou montáž
Ne
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V
5,5 kW