Stykač LC1D18BD 24V DC
| Kód produktu: | 260100111 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | LC1D18BD |
| EAN: | 3389110354775 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 312 ks
3
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V
32 A
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V
18 A
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC
24 - 24 V
Vhodné pro řadovou montáž
Ne
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V
7,5 kW