Stykač LC1D25B7 24VAC
| Kód produktu: | 260100098 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | LC1D25B7 |
| EAN: | 3389110349658 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 183 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 1 ks |
|---|
Počet pomocných rozpínacích kontaktů
1
Počet pomocných spínacích kontaktů
1
Počet hlavních rozpojovacích kontaktů
0
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz
24 - 24 V
Počet hlavních spínacích kontaktů
3
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz
24 - 24 V
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V
40 A
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V
25 A
Vhodné pro řadovou montáž
Ne
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V
11 kW