Stykač LC1D25BD
| Kód produktu: | 260100123 |
|---|---|
| Kód dodavatele: | LC1D25BD |
| EAN: | 3389110355994 |
| Výrobce: | Schneider Electric CZ, s.r.o. |
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 536 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 1 ks |
|---|
3
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V
40 A
Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V
25 A
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC
24 - 24 V
Vhodné pro řadovou montáž
Ne
Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V
11 kW