Stykač RSI-20-02-A230 (S20-02)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 92 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 4 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-20-02-A230 Ith 20 A, Uc AC 230 V, 2x rozpínací kontakt OEZ:36612
Hmotnost
0,13 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 230 V
Jmenovitý provozní proud
20 A
Druh provozního napětí
AC
Druh ovládacího napětí
AC
Max. zatížení žárovky
2000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Počet modulárních jednotek
1
Montážní hloubka
75,5 mm