Stykač RSI-20-10-A230 instalační 20A 1 spínací kontakt napětí cívky 230V výrobce OEZ:36609
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 25 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-20-10-A230 Ith 20 A, Uc AC 230 V, 1x zapínací kontakt OEZ:36609
Hmotnost
0,13 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 230 V
Jmenovitý provozní proud
20 A
Max. zatížení žárovky
2000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Montážní hloubka
75,5 mm