Stykač RSI-20-11-A230-M
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 573 ks
Instalační stykač RSI-20-11-A230-M Ith 20 A, Uc AC 230 V, 1x zapínací kontakt, 1x rozpínací kontakt, s manuálním ovládáním OEZ:36642
Hmotnost
0,135 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 230 V
Jmenovitý provozní proud
20 A
Max. zatížení žárovky
2000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ano
Montážní hloubka
75,5 mm