Stykač RSI-20-20-A024 (S20-20)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 111 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 1 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-20-20-A024 Ith 20 A, Uc AC 24 V, 2x zapínací kontakt OEZ:36614
Hmotnost
0,13 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 230 V
Jmenovitý provozní proud
20 A
Max. zatížení žárovky
2000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Montážní hloubka
75,5 mm