Stykač RSI-20-20-A230-M
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 8 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-20-20-A230-M Ith 20 A, Uc AC 230 V, 2x zapínací kontakt, s manuálním ovládáním OEZ:36641
Hmotnost
0,135 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 230 V
Jmenovitý provozní proud
20 A
Max. zatížení žárovky
2000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ano
Montážní hloubka
75,5 mm