Stykač RSI-25-04-A230 (S25-13)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 186 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 33 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-25-04-A230 Ith 25 A, Uc AC 230 V, 4x rozpínací kontakt OEZ:36620
Hmotnost
0,26 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
25 A
Druh provozního napětí
AC
Druh ovládacího napětí
AC
Max. zatížení žárovky
2200 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Počet modulárních jednotek
2
Montážní hloubka
75,5 mm