Stykač RSI-25-31-A230-M
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 2 ks
Instalační stykač RSI-25-31-A230-M Ith 25 A, Uc AC 230 V, 3x zapínací kontakt, 1x rozpínací kontakt, s manuálním ovládáním OEZ:36646
Hmotnost
0,235 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
25 A
Max. zatížení žárovky
2200 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ano
Montážní hloubka
75,5 mm