Stykač RSI-40-40-A230 (S40-40)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) >1000 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 4 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-40-40-A230 Ith 40 A, Uc AC 230 V, 4x zapínací kontakt OEZ:36625
Hmotnost
0,38 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
40 A
Druh provozního napětí
AC
Druh ovládacího napětí
AC
Max. zatížení žárovky
4000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Počet modulárních jednotek
3
Montážní hloubka
75,5 mm