Stykač RSI-63-31-A230 (S63-31)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 36 ks
Instalační stykač RSI-63-31-A230 Ith 63 A, Uc AC 230 V, 3x zapínací kontakt, 1x rozpínací kontakt OEZ:36634
Hmotnost
0,38 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
63 A
Druh provozního napětí
AC
Druh ovládacího napětí
AC
Max. zatížení žárovky
5000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Počet modulárních jednotek
2
Montážní hloubka
75,5 mm