Stykač RSI-63-40-A230-M
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 51 ks
Instalační stykač RSI-63-40-A230-M Ith 63 A, Uc AC 230 V, 4x zapínací kontakt, s manuálním ovládáním OEZ:36653
Hmotnost
0,39 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
63 A
Max. zatížení žárovky
5000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ano
Počet modulárních jednotek
3
Montážní hloubka
75,5 mm