Stykač RSI-63-40-A230 (S63-40)
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 554 ks
| Beroun-prodejna, odběr ihned | 2 ks |
|---|
Instalační stykač RSI-63-40-A230 Ith 63 A, Uc AC 230 V, 4x zapínací kontakt OEZ:36633
Hmotnost
0,38 kg
Jmenovité provozní napětí
17 - 400 V
Jmenovitý provozní proud
63 A
Max. zatížení žárovky
5000 W
Šoupátko pro ruční spínání
Ne
Počet modulárních jednotek
2
Montážní hloubka
75,5 mm