Vypinač MSO-100-3N *OEZ:42349
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 16 ks
Vypínač MSO-100-3N In 100 A, Ue AC 250/440 V, 3+N-pól OEZ:42349
Hmotnost
0,42 kg
Spínací funkce
Vypínač
Počet pólů
4
Jmenovitý proud
100 A
Jmenovité napětí
440 V
Minimální jmenovité napětí
24 V
Druh napětí
AC
Nucená izolace (dle DIN VDE 0113)
Ne
Se signalizační žárovkou
Ne
Šířka v modulárních jednotkách
4
Montážní hloubka
79,4 mm