Vypinač MSO-125-3N *OEZ:42353
| Záruka: | 24 měsíc |
Skladem shop (dodání 3-5 dní) 5 ks
Vypínač MSO-125-3N In 125 A, Ue AC 250/440 V, 3+N-pól OEZ:42353
Hmotnost
0,435 kg
Spínací funkce
Vypínač
Počet pólů
4
Jmenovitý proud
125 A
Jmenovité napětí
440 V
Minimální jmenovité napětí
24 V
Druh napětí
AC
Nucená izolace (dle DIN VDE 0113)
Ne
Se signalizační žárovkou
Ne
Šířka v modulárních jednotkách
4
Montážní hloubka
79,4 mm